Poszukuje nr 8/04 (11) 2004 PlayStation 2 Magazyn

Poszukuje nr 8/04 (11) 2004 PlayStation 2 Magazyn. Proszę o kontakt w komentarzu.

 

Kliknij by ocenić:
[głosów: 111 średnia: 5]

7 odpowiedzi:

    • A ile masz już wszystkich w kolekcji?

    • Ciekawe czy znajdziesz?

      • Gracz

        Jak nie to wywalam to z kolekcji. Ogólnie kiedyś bym chciał opisać te numery, masakra jaki cringe się wylewa z tych stron. Psm był oficjalny i poważny a tu chyba chcieli być już trochę jak psx Extreme… mając teksty tłumaczone z poważnego, brytyjskiego wydania, dorzucali jakieś „swojskie” artykuły.

        • Ja tej gazety nawet w rękach nigdy nie miałem, widziałem jedynie na półce w saloniku prasowym, bo w zwykłych kioskach nie mieli. Za drogie, z tego co pamiętam około 3 dych, gdzie pirat na Ps2 kosztował wtedy 25-30zł, zależnie od dostawcy, a Szmatławiec czy Neo Plus były chyba za 6 czy 7zł, no ale w PSM dawali demo i głównie za to pewnie się płaciło. Była też edycja angielska za 55zł, ciekawe czy ktoś to kupował, lata 2001+. Za to demówek na Szaraka miałem trochę, po ludziach w szkole krążyły. Zawsze mi się bardzo podobała ich oprawa audio video, ta elektroniczna muza i futurystyczne menu. Włączałem sobie czasem tylko po to, żeby leciało na telewizorze dla klimatu. Fajne czasy, z wyjątkiem drogich piratów 🙂 Później się spopularyzowała Neostrada i za koszt płytki DVD i browara ziomki nagrywały co trzeba.

Dodaj komentarz