https://gracz.2ap.pl/kategoria/playstation-2-magazyn/ A tyle, chce do 2004 zebrać, całość raczej nierealna. Albo w ogóle pozbyć się tego w pizdziec… nie ma to dla mnie sentymentu, ani klimatu. Kupiłem paczkę bo gość miał tanio i dużo 🙂
Jak nie to wywalam to z kolekcji. Ogólnie kiedyś bym chciał opisać te numery, masakra jaki cringe się wylewa z tych stron. Psm był oficjalny i poważny a tu chyba chcieli być już trochę jak psx Extreme… mając teksty tłumaczone z poważnego, brytyjskiego wydania, dorzucali jakieś „swojskie” artykuły.
Ja tej gazety nawet w rękach nigdy nie miałem, widziałem jedynie na półce w saloniku prasowym, bo w zwykłych kioskach nie mieli. Za drogie, z tego co pamiętam około 3 dych, gdzie pirat na Ps2 kosztował wtedy 25-30zł, zależnie od dostawcy, a Szmatławiec czy Neo Plus były chyba za 6 czy 7zł, no ale w PSM dawali demo i głównie za to pewnie się płaciło. Była też edycja angielska za 55zł, ciekawe czy ktoś to kupował, lata 2001+. Za to demówek na Szaraka miałem trochę, po ludziach w szkole krążyły. Zawsze mi się bardzo podobała ich oprawa audio video, ta elektroniczna muza i futurystyczne menu. Włączałem sobie czasem tylko po to, żeby leciało na telewizorze dla klimatu. Fajne czasy, z wyjątkiem drogich piratów 🙂 Później się spopularyzowała Neostrada i za koszt płytki DVD i browara ziomki nagrywały co trzeba.
Właśnie podobno demka na Europę maja taki nowoczesny elektro styl, a na USA muza w rockowym stylu. Tak czytałem w książce o psxie, ale muszę sprawdzić kiedyś.
A ile masz już wszystkich w kolekcji?
https://gracz.2ap.pl/kategoria/playstation-2-magazyn/ A tyle, chce do 2004 zebrać, całość raczej nierealna. Albo w ogóle pozbyć się tego w pizdziec… nie ma to dla mnie sentymentu, ani klimatu. Kupiłem paczkę bo gość miał tanio i dużo 🙂
Ciekawe czy znajdziesz?
Jak nie to wywalam to z kolekcji. Ogólnie kiedyś bym chciał opisać te numery, masakra jaki cringe się wylewa z tych stron. Psm był oficjalny i poważny a tu chyba chcieli być już trochę jak psx Extreme… mając teksty tłumaczone z poważnego, brytyjskiego wydania, dorzucali jakieś „swojskie” artykuły.
Ja tej gazety nawet w rękach nigdy nie miałem, widziałem jedynie na półce w saloniku prasowym, bo w zwykłych kioskach nie mieli. Za drogie, z tego co pamiętam około 3 dych, gdzie pirat na Ps2 kosztował wtedy 25-30zł, zależnie od dostawcy, a Szmatławiec czy Neo Plus były chyba za 6 czy 7zł, no ale w PSM dawali demo i głównie za to pewnie się płaciło. Była też edycja angielska za 55zł, ciekawe czy ktoś to kupował, lata 2001+. Za to demówek na Szaraka miałem trochę, po ludziach w szkole krążyły. Zawsze mi się bardzo podobała ich oprawa audio video, ta elektroniczna muza i futurystyczne menu. Włączałem sobie czasem tylko po to, żeby leciało na telewizorze dla klimatu. Fajne czasy, z wyjątkiem drogich piratów 🙂 Później się spopularyzowała Neostrada i za koszt płytki DVD i browara ziomki nagrywały co trzeba.
Właśnie podobno demka na Europę maja taki nowoczesny elektro styl, a na USA muza w rockowym stylu. Tak czytałem w książce o psxie, ale muszę sprawdzić kiedyś.
Fajny filmik o Demo 1 – https://www.youtube.com/watch?v=EYz8VcDi028